O firmie

Firma Szkło-Lux Wrocław jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją od 1989 r. 

Posiadamy ponad 35 lat doświadczenia w pracy ze szkłem. Przez lata unowocześniliśmy swój park maszynowy, który obsługują doświadczeni pracownicy. Dzięki temu dziś jesteśmy dużą i znaną we Wrocławiu, a także w Polsce firmą zajmującą się obróbką szkła płaskiego i luster w szerokim zakresie. Oferujemy automatyczny rozkrój szkła i luster oraz szlifowanie, fazowanie i wiercenie otworów.

Jako jedyni w Polsce oferujemy w sprzedaży największy wybór luster antycznych – postarzanych złotych i srebrnych o różnych wzorach. Od ponad 6 lat mogą Państwo cieszyć się w swoich wnętrzach pięknymi, niepowtarzalnymi lustrami antycznymi zakupionymi właśnie u nas. Sprzedawane przez nas lustra postarzane zyskały popularność zarówno u nas w kraju, jak i za granicą.

Nasza firma dysponuje szeroką ofertą luster gładkich w różnych kolorach: srebrnym, grafitowym, brązowym, złotym, miedzianym, niebieskim, rainbow (5 kolorów w 1). Lustra możemy przygotować pod podany wymiar o tępionych, szlifowanych lub fazowanych krawędziach.

Od lat jesteśmy producentem wysokiej jakości płytek lustrzanych w różnej kolorystyce i o różnym kształcie. Nasze płytki cieszą się powodzeniem wśród klientów przede wszystkim ze względu na użyte wysokiej jakości materiały oraz satysfakcjonującą obróbkę. Możliwość skorzystania z niestandardowej, szerokiej gamy kolorów pozwala Państwu dopasować produkt kolorystycznie do wnętrza.

Dysponujemy dużym stołem do grawerowania 3D wewnątrz szkła. Grawerowanie tego typu stwarza zupełnie nowe, ciekawe możliwości w zdobieniu szkła wielkoformatowego.

Z produktami naszej firmy mogli Państwo zapoznać się podczas targów Warsaw Home&Contract w Nadarzynie w roku 2017, 2018, 2021. 

W 2021 r. nasze lustra antyczne oraz gładkie kolorowe cieszyły się Państwa bardzo dużym zainteresowaniem. Nieustannie dążymy do zadowolenia swoich klientów. Szczególnie miło nam jest spotykać się z Państwem, choćby na targach przedstawiając swój towar bezpośrednio.

Naszymi klientami są: firmy szklarskie, stolarskie, firmy zajmujące się wyposażaniem powierzchni hotelowych, restauracyjnych i handlowych, biura projektowe oraz klienci indywidualni.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.